این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد 
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

ویرایش متنی و فنی مقاله های علمی با کیفیت مجله های معتبر دنیا

شمار چشمگیری از مقاله-ها، با وجود دربرداشتن یافته-های تازه و مهم علمی، تنها به دلیل شیوه نادرست نگارش (بویژه چکیده و مقدمه) نمیتوانند به مجله-ای که شایسته گزارش آنهاست راه یابند. در این میان، افسوس بیشتر شامل حال مقاله-هایی میشود که، با وجود نمایاندن یافته-هایی تازه، از مشکلات ساده دستور زبانی رنج میبرند.

 ویرایش  متنی و فنی مقاله-های علمی با کیفیت مجله-های معتبر دنیا

 

شمار چشمگیری از مقاله-ها، با وجود دربرداشتن یافته-های تازه و مهم علمی، تنها به دلیل شیوه نادرست نگارش (بویژه چکیده و مقدمه) نمیتوانند به مجله-ای که شایسته گزارش آنهاست راه یابند. در این میان، افسوس بیشتر شامل حال مقاله-هایی میشود که، با وجود نمایاندن یافته-هایی تازه، از مشکلات ساده دستور زبانی رنج میبرند. 

اگر به ویراستارانی نیاز دارید که در همه فوت کوزه-گری چاپ مقاله— از انتخاب عنوان تا نوشتن چکیده و مقدمه گرفته تا نگاه داورگونه بر پیوستگی بدنه مقاله و بر مستندات بکار بسته، و در پایان پاسخگویی به داوران— آشنایی کامل و تجربه دست-یکم داشته باشند، کار نگارش مقاله خود را با ضمانت گذر از مرحله غربال کیفی همه مجله-های معتبر دنیا به ما بسپارید.

 

خشنودی ماست اگر بتوانیم کمکی در راستای گزارش یافته-های علمی هموطنان گرامیمان در مجله-هایی شویم که شایسته-شان است، و از بیهوده رفتن وقت و انرژی پژوهشگران عزیز در این راستا جلو بگیریم. ما حتا از یک ویرگول نیز چشم نخواهیم پوشید.

 

زمینه های کاری ما: همه زیرشاخه-های رشته-های علوم پایه، همه زیرشاخه-های رشته-های مهندسی

هزینه: 200 هزار تومان به ازای هر 1000 واژه در نخستین نسخه انگلیسی مقاله، نوشته شده در وُرد  
برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید:

 شماره همراه: 0903 818 9303

ایمیل: ali.safaiy@gmail.com

پیشینه کاری:  https://scholar.google.com/citations?user=7w_AFVoAAAAJ&hl=enبازگشت1395/09/08
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !